Miraculous Theatre Company specjalizuje się w obmyślaniu i produkcji wciągających teatralnych zdarzeń w przestrzeni publicznej. Mieszając historie, poezję i filozofię — dostarcza je widzowi w intymnych dawkach, tworząc doświadczenia jednocześnie zabawne, jak i prowokujące myślenie.

Ich praca skupia się na umożliwianiu publiczności, opartej na wyobraźni łączności z sobą nawzajem, ze swoimi społecznościami i przestrzenią publiczną. Wierzą, że bezpośrednia, nieformalna natura występów ulicznych ma moc zmiany ludzkiego życia, zbierając widzów razem w niezwykłym, wspólnym doświadczaniu i pomaga im w tworzeniu ich własnych umiejętności komunikacyjnych.

Działając od ponad dwudziestu pięciu lat w przestrzeni teatru ulicznego, ich celem jest poszerzyć doświadczenie publiczności, zapraszając ją w nowe przestrzenie teatralnych zdarzeń. Celebrują niezwykłość, jako niekwestionowani mistrzowie absurdu.

 
miraculoustheatre.com
fot. archiwum teatru

Objazdowy zakład pogrzebowy, w którego szeregi wchodzi dwóch facetów, do tego trumna i cała masa zdecydowanie nie tylko funeralnych pomysłów.

Improwizowany na żywo z publicznością show nie tylko oswaja widownię z koncepcją Ostatniej Podróży, ale sprawia, że widzowie z entuzjazmem biorą udział w jej przygotowaniach! Chwilami wędrując gdzieś na pogranicza szalonego snu…