Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn

impreza towarzysząca
28 lipca 2017, piątek, 19.00 • Scena Forum (ul. Lipowa 1)

Jesteśmy grubi, smutni i samotni. Czyli dokładnie tacy, jak Wy.

Mamy do świata pretensje, skargi, zażalenia i DYSTANS, bo niestety ze wszystkich możliwych ludzi urodziliśmy się akurat sobą. Jesteśmy trochę jak wypadek, w którym wóz cyrkowy zderzył się z samochodem nastolatków. A życie to dla nas basen, z którego ktoś wypuścił wodę, gdy my już przebraliśmy się w kąpielówki…

Serio, jesteśmy jedyną taką grupą muzyczną. Śpiewamy i gramy, ale podczas koncertów dużo też mówimy, bo czujemy, że mamy Wam wiele do powiedzenia. A Wy to lubicie, bo dzięki Wam mamy już za sobą parę solidnych tytułów i nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej i przeglądach kabaretowych.

Spotkanie z nami to wyśmianie tych wszystkich trudnych, życiowych spraw: pracy, sprzątania… związków… Wiecie jak jest ? Łączymy (uwaga trudne zdanie, z którego jesteśmy dumni!) dowcip i chłopięcą nostalgię z bezpretensjonalną i absurdalną poezją.

PS w ciągu ostatniego pół roku wygraliśmy największy festiwal kabaretowy w Polsce – 33 PAKA i zagraliśmy przed grupą The Scorpions na Tauron Life Festival Oświęcim.